Çocuklar için Dans Dersleri

7- 14 YAŞ ARASINDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK DANS EĞİTİM PROGRAMLARI

1- ÇOCUKLAR İÇİN DANS DERSİ/ STREET JAZZ DANS DERSİ(MEB ONAYLI DİPLOMA):
Çocuklar için Street Jazz Dans Eğitim Programımızda dünya standartlarında eğitim modeli uygulanmaktadır. Jazz, Funk, Street Jazz ve Jazz/ Modern dansları müfredat içinde yer almaktadır.

Street Jazz Dans dersimize 7 yaşından itibaren öğrenci kabul edilmektedir.

Street Jazz Dans eğitim alanında 8 yıllık eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz MEB  bitirme sınavına girerek diplomalarını almaya hak kazanmaktadır. Bu belge kesinlikle bir katılım belgesi değildir ve öğrenciye kurum açma ve eğitmenlik hakkı vermektedir.

Program Hakkında Ayrıntılı Bilgi için: http://mavidans.com/16/Street-Jazz-Dans-Programi--MEB-Onayli.html

çocuklar için dans


2- MODERN DANS DERSİ(MEB ONAYLI DİPLOMA):
Kurumumuzun başlattığı Çocuklar için Modern Dans Eğitim Programı, akademik ölçülerden ödün vermeden, profesyonel dansçı ve koreograf yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir. Modern Dans eğitim programımız, çocuklar için Street Jazz ve Jazz dans eğitimimizden bağımsız olarak oluşturulmuştur.

Programa 7 yaşından itibaren öğrenci kabul edilmektedir.

Okulumuzun genç dansçı adayları Klasik Bale ve Street Jazz Dans eğitim programlarının yanında, Modern Dans alanında ülkemizin en önemli eğitmen kadrosu eşliğinde eğitim alma fırsatına sahip olmaktadır.

Çocuklar için Modern Dans Eğitim Programının toplam süresi 6 yıldır. Eğitimin sonunda öğrencilerimiz MEB  bitirme sınavına girerek diplomalarını almaya hak kazanmaktadır. Bu belge kesinlikle bir katılım belgesi değildir ve öğrenciye kurum açma ve eğitmenlik hakkı vermektedir.

Program Hakkında Ayrıntılı Bilgi için: http://mavidans.com/17/Modern-Dans-Programi--MEB-Onayli.html

çocuk dans gösterisi

İrtibat:
MEB Mavidans Akademi
Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No:104 Giriş Kat
(Teşvikiye Cami Arkasında, Şok Market Yanındayız)
Nişantaşı-Şişli/ İstanbul
Tel: 0212 296 30 15
http://www.mavidans.com