Bale Dersleri

Ülkemizin en önemli bale ve dans eğitimi kurumlarından olan MEB Mavidans Akademi, 2005 yılından bu yana konservatuar kökenli eğitmen kadrosuyla Şişli- Nişantaşı'nda üstün hizmet anlayışı ve pedagojik yaklaşım hizmet vermektedir. Okulumuzun bütün eğitmen kadrosu pedagojik formasyon sahibi olup, kendi alanında tecrübeli ve konservatuar kökenli eğitmenlerden oluşmaktadır.

Klasik Bale Programımız 2 yıl Hazırlık ve 8 yıl Temel Eğitim olmak üzere toplam 10 yıldan oluşmaktadır. 10 yıllık eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz MEB onaylı Klasik Bale Eğitmenlik Diploması almaya hak kazanmaktadır. MEB onaylı Bale Diploması ile öğrencilerimiz, özel bale kursu açma ve özel kurs ve okullarda bale eğitmenliği yapma yetkisine sahip olurlar.

KLASİK BALE PROGRAMLARIMIZ:

1- ÇOCUKLAR İÇİN MEB ONAYLI KLASİK BALE PROGRAMI(4 Yaşından İtibaren Yetişkinliğe Uzanan Akademik Bale Eğitimi):
2 yıl hazırlık ve 8 yıllık teknik bale olmak üzere, toplam 10 yıllık bir programdır. Dersler haftada minimum 2 saat olarak gerçekleşmektedir. Öğrencilere farklı gün ve saat seçenekleri sunulmaktadır.
Ayrıntılı bilgi için: http://mavidans.com/10/MEB-Onayli-Bale.html

2- ÜÇ BUÇUK- DÖRT BUÇUK YAŞ MİNİ BALE DERSİ:
3-4 yaş öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz özel eğitim programıdır. Haftada 1 gün, 1 saatlik bale eğitimden oluşmaktadır.
Ayrıntılı bilgi için: http://mavidans.com/11/3-Yas-Mini-Bale.html

3- YETİŞKİNLER İÇİN BALE DERSİ:
Daha önce baleyle bir süre tanışıp bırakan veya geç tanışan yetişkin öğrencilerimize yönelik temel bale eğitimi programıdır.
Program hakkında ayrıntılı bilgi için: http://mavidans.com/12/Yetiskinler-Icin-Bale.html

4- BALE EĞİTİMİNİN FAYDALARI:
Balenin en önemli yararlarında birisi bedende fiziksel olarak olumlu yönde yaptığı katkılardır. Bale eğitimi alan öğrencinin bedeni daha esnek, daha güçlü, daha zarif ve sağlıklıdır. Balenin yararları hakkında ayrıntılı bilgi için: http://mavidans.com/13/Bale-Egitiminin-Faydalari.html

5- OKULUMUZUN BALE EĞİTİMİ HAKKINDA GENİŞ BİLGİ:
Klasik Bale ve dans eğitimi öğrencinin hayata ve dünyaya bakışını, bedenini, kişiliğini, soyut düşünme yetisini, çevresiyle iletişimini, sağlığını ve arkadaşlıklarını iyiye doğru olumlu yönde dönüştürmekte ve öğrencinin kendini bir birey olarak gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Okulumuzda verilen akademik bale eğitimi hakkında daha ayrıntılı bilgi için:  http://mavidans.com/14/Bale-Egitimi-Hakkinda.html

3,5- 4,5 Yaş Mini Bale Öğrencilerimiz:
bale kursları

Hazırlık Sınıfı Bale Derslerimizden(Velilerimize Açık İzleme Dersi):

bale dersi

Teknik Sınıf Bale Öğrencilerimiz(Velilerimize Açık Ders Uygulamasından):
istanbul bale okulları

Teknik Sınıf Bale Derslerimizden(Velilerimize Açık Derslerimizden):
bale dersi

Teknik Sınıf Bale Öğrencilerimiz:

şişli bale kursları

Yetişkinler için Bale Eğitimi Programımızdan:
yetişkinler için bale dersi

İrtibat:

MEB Mavidans Akademi
Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No:104 Giriş Kat
(Teşvikiye Cami Arkasında, Şok Market Yanındayız)
Nişantaşı-Şişli/ İstanbul
Tel: 0212 296 30 15
http://www.mavidans.com