10 yıllık akademik bale eğitimini başarıyla tamalayan öğrencilerimiz MEB onaylı Bale Eğitmenliği diploması almaya hak kazanmaktadır. Bale Diploması ile öğrencilerimiz, özel bale kursu açma ve özel kurs ve okullarda bale eğitmenliği yapma yetkisine sahip olurlar.

Mini Bale dersimiz, 3- 4 yaş arasındaki öğrencilerimize yönelik kurumumuzun özel olarak geliştirdiği bale programdır. Programın temel amacı çocuklarımıza erken yaştan itibaren baleyi ve dansı sevdirmek ve onları profesyonel bale eğitimine hazırlamaktır. Ders içeriğinde temel Bale ve Jimnastik eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirecek Yaratıcılık, Drama ve Doğaçlama eğitimi verilmektedir.


Mavidans Bale ve Dans Okulu MEB'e bağlı kurumlar içinde akademik anlamda Modern Dans/ Çağdaş Dans eğitimi konusunda Türkiye’nin en önemli ve en geniş katılımlı okuludur. Kurumumuzun çocuklar için Modern Dans Eğitim Programı, akademik ölçülerden ödün vermeden, profesyonel dansçı ve koreograf yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir.


Yetişkinler için Modern Dans/ Çağdaş Dans derslerimiz dans ile hobi düzeyinde ilgilenenler kadar, bedenini ilerletmek ve profesyonel hayata taşımak isteyen öğrenciler ve Konservatuarların Modern Dans Bölümlerine hazırlanan adaylara açıktır. Modern Dans derslerimiz her yaştan öğrenci katılabilir.

Yetişkinler için bale dersimiz, daha önce bale eğitimi almayan öğrencileri baleyle tanıştırmayı ve doğru bir bedensel altyapı oluşturmayı hedeflemektedir. Bunun yanında bale dersimiz; doğru duruş(posture), pozisyon bilgisi, dönüş, estetik ve zarafet üzerine odaklanarak bedensel farkındalığı arttırmayı ve güçlendirmeyi amaçlamaktadır.


DNA Dans Topluluğu, 2016 yılında Mavidans Akademi kurucuları Ayda Zorlu Nebioğlu ve Nurhan Nebioğlu tarafından yaratılan bir dans topluluğudur. Ayda Zorlu Nebioğlu ve Nurhan Nebioğlu’nun yoğun çaba ve gayretleriyle ortaya çıkan DNA Dans Topluluğu, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olma adına üst düzeyde koreografik üretimler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

İlk Geri1 2İleri Son